Dětský kroužek

Všechna místa v dětském lezeckém kroužku pro 1. pololetí šk. roku 2019/2020 jsou aktuálně obsazena. V případě, že máte zájem zařazení mezi náhradníky, napište nám na mail lezcikralupy@seznam.cz, o který z tréninků byste měli zájem, a pro jak staré dítě. V případě, že se nějké místo uvolní, ozveme se Vám.

Kroužek je určen pro všechny děti ve věku 6-17 let, které se chtějí naučit základy bezpečného lezení a jištění, jsou odvážné, rády posouvají svoje hranice a hledají podobně nadšené kamarády. Kroužek vedou instruktoři lezení s licencí MŠMT i ČHS.

Aktuální rozpis tréninků 2019 / 2020

V letošním roce začnou pravidelné tréninky od 18. 9. 2019 a to v níže uvedených časech a pod vedením těchto instruktorů:

pondělí 15:00 - 16:30 Ivča sportovní
středa 15:00 - 16:30 Adéla klasický 

Kroužkovné se platí pololetně, tzn. září - leden a únor - červen. Cena za pololetí činí 1 300,- Kč.

V rámci kurzovného mají děti k dispozici kvalifikované instruktory lezení na umělé stěně, vstup na stěnu v Kralupech a zapůjčení veškerého materiálu (sedací úvazek, lezecké boty, jistící pomůcky, lano, atd.)

Závaznou registraci můžete provádět výhradně skrze náš registrační formulář. Pro děti, které již kroužek navštěvovaly ve školním roce 2018/2019, bude zápis spuštěn v neděli 9.9.2019. Noví zájemci o lezení pak mohou obsadit volná místa od 12.9.2019.

Přihlašování na kroužek

Typy tréninků

Klasický – tradiční kroužek lezení, který v Kralupech probíhá již 8. sezónu. Děti se při něm učí základy lezeckého pohybu na stěně a v jejím prostoru, osvojují si zásady bezpečného jištění spolulezce, navazování na lano, uzlovací techniky, hrají lezecké hry, boulderují ...

Rodiče a děti – obvykle upřednostňujeme, pokud rodiče nejsou na tréninku svých dětí přítomni, tento trénink je ale přesným opakem, rodiče jsou tu vítáni, ba přímo žádáni. Trénink je určen pro ty rodiče, kteří mají sami zájem o lezení a chtějí se naučit, jak své dítě správně jistit a zkontrolovat před lezením a mají čas a chuť s nimi chodit na stěnu a do skal (více info podá Radek 777 815 808).

Sportovní – trénink, který v sobě obnáší vše výše zmíněné, jen je více zaměřen na výkonností složku lezení. Důraz je kladen na správné provedení lezecké techniky nohou i rukou, správné postavení těla při lezení, pilovány jsou uzlovací techniky, součástí tréninku mohou být i doplňkové aktivity (v rámci lekce) jako běh či posilování s vlastní vahou (více info podá Ivča 721 973 338).